close
تبلیغات در اینترنت
بررسی
loading...

بررسی تخصصی گوشی های موبایل

بررسی

بررسی تخصصی iPhone 4S


بررسی تخصصی Apple iPhone 4S  :پیش به جلـــو 
مقدمه
آخرین چیزی که به آن نیاز دارید ، دقیقا گوشی تلفن همراهی با ظاهری زیبا چون گوشی شماست.اما شاید خاتمه دادن به آن زود باشد،شما با هم عالی به نظر می رسید، شما و iPhone 4 تان.درواقع هنوز هم واقعا به هم می آیید.
کاربران iPhone 4S ، این صحبت میان شما و سخنگوی رسمی گوشی تان یعنی Siri است. کاربران iPhone 4 ، این صحبت میان شما و صدای ناطق گوشی تان یعنی Siri است.می دانم هم Siri و هم ضمیر ناخودآگاه تان شما را به سوی آیفون بعدی سوق می دهد.نمی گویم به آن گوش نکنید فقط کمی منتظر باشید. شاید این بررسی بتواند به شما کمک کند.

هیچکس بازديد : 468 جمعه 5 اسفند 1390 زمان : 14:17 نظرات ()

آیفون 4 یا گلکسی I9000 ؟؟


مقایسه Samsung I9000 Galaxy S و Apple iPhone 4  

 

مقدمه

 

این مقایسه به معنای آن نیست که گزینه دیگری در اختیار ندارید. می توانید از امکان مقایسه دو گوشی در سایت ما استفاده کنید و یا  iPhone 4  یکی از دوستان تان و همین طور Samsung I9000 Galaxy S دوست دیگرتان را گرفته ، آن ها را روی میز گذاشته ، چشمانتان را به آن ها نزدیک کنید و به دوستان تان بگویید ساکت باشند. یا حتی می توانید مقایسه آنها را به روش قدیمی و منسوخ هم انجام دهید. هیجان زده شدید؟

در هر حال آیا جدا ما به مقایسه آیفون با دیگر گوشی ها نیاز داریم؟ در حالیکه Retina چیزی بیش از آنچه چشم انسان می تواند ببیند نمایش می دهد آیا ما به چنین صفحه نمایشی نیازمندیم؟ وقتی که یک صفحه نمایش 3.5 اینچی هم کفایت می کند و استفاده از آن هم آسان تر است،  شما به یک صفحه نمایش 4 اینچی Super AMOLED نیازی دارید ؟

 

هیچکس بازديد : 440 پنجشنبه 27 بهمن 1390 زمان : 11:50 نظرات ()

بررسی تخصصی Apple iPad 2

بررسی تخصصی Apple iPad 2:


مقدمه

 Apple iPad 2 با ظاهری زیبا پس از رژیم گرفتن که منجر به کاهش وزن و بهبود قابلیت های آن شده است به بازار های جهانی راه یافته است. سریع تر ، باریک تر و سبک تر معیارهای دقیقی از آنچه هستند که که در سال جدید برای ارائه دو نسخه مختلف از تبلت های اپل رخ داده است.

 

اپل مثل همیشه کار را برای ارتقای محصولاتش آسان کرده است ، همه چیز به دقت انتخاب شده تا از رو آوردن مداوم مشتریان جدید اطمینان حاصل شود.همیشه اعتیاد عجیب و مرموزی در میان کاربران اپل برای استفاده از محصول جدید آن ها وجود داشته است. اما به هر حال ، سریعتر ، باریک تر و سبک تر بودن تبلت جدید ، معامله خوبی برای جذب کاربران جدید بدون اینکه کاربران قدیمی احساس فریب خوردگی کنند ، محسوب می شود.

هیچکس بازديد : 140 دوشنبه 24 بهمن 1390 زمان : 15:16 نظرات ()
تبليغات
 • فروشگاه اينترنتی
 • لارجر باکس
 • مکمل بدنسازی
 • نظرسنجي
  کدام برند را می پسندید؟

  آگهی فروش گوشی
  سونی اریکسون C902
  کارکرد 2 سال ،یه کم خط و خش داره، سالم،  قیمت 110 هزار تومان .شماره تماس 09371933538

  سونی اریکسون z530
   قیمت 85000 تومان.
  شماره تماس 09383932943

  آگهی فروش گوشی شما در این قسمت به طور رایگان